امام علی(علیه السلام): المَسئولُ حُرٌّ حَتَّی یَعِدَ _______ آن که از او چیزی خواسته اند تا وعده نداده آزاد است.__ ( نهج البلاغه حکت 336 )


نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
بانک ایــده هـای فرهنــگی
 

مقدمه
یکی از دغدغه های اساسی مدیران و صاحب نظران حیطه فرهنگ دانشگاه ایجاد زمینه ها و بسترهای لازم، جهت رشد و ارتقاء سطح فرهنگی دانشگاهیان دانشگاه میباشد که تاکنون حرکتها و اقدامات زیادی در این راستا به صورت های مختلف و تحت عناوین گوناگون انجام پذیرفته است.

 با توجه به ایجاد فضاهای گوناگون جهت تبادل آراء و اطلاعات مانند سایت های اینترنتی، وبلاگ، نشریات و غیره درجامعه که دانشگاهیان نیز از آن بی نصیب نبوده اند، بحث نظرسنجی و استفاده از طرحها و نظرات فرهنگی دانشگاهیان محترم بوسیله این ابزارها، امری ضروری به نظر میرسد.

دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی کرمان میتوانند طرحها و ابتکارات و نوآوریهای فرهنگی خود را ارائه تا ضمن تشکیل بانک اطلاعاتی طرحها و ایده های فرهنگی دانشگاه؛ پس از نقد و بررسی طرحهای مذکور زمینه اجرایی شدن آنها را به منظور نوآوری در فعالیتهای فرهنگی دانشگاه فراهم آورند.

دانشگاهیان گرامی میتوانند طرح های خود را در قالبهای گوناگون از جمله اردو، دوره آموزشی، همایش، جشنواره، انواع جلسه، مسابقه، کرسی آزاد اندیشی و یا هر نوع قالب پیشنهادی دیگری ارسال نمایند.

در پایان هر ترم به بهترین ایده جایزه نفیسی تعلق خواهد گرفت.

محدودیتی در تعداد آثار ارسالی برای هر نفر وجود ندارد.

جهت ورود به فرم ارسال ایده های فرهنگی اینجا کلیک نمایید

 

  • ثبت نام هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان آغاز شد
    ثبت نام دانشگاهیان سراسر کشور در ۵ گروه، شامل اساتید،دانشجویان متاهل،دانشجویان دختر،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه ها آغاز شد.

  • آموزش رایگان و جذب خبرنگار و عکاس خبری
    دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان با همکاری فرهنگسرای باران و با هدف جذب خبرنگار از بین دانشجویان اقدام به برگزاری دوره آموزش رایگان خبرنگاری می نماید.

نگارخانه تصاویرفیلم و صوت کتاب و نشریاتاندرویداینفوگرافیک

                   

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1143 | بازدید امروز : 54 | کل بازدید : 1392603 | بازدیدکنندگان آنلاين : 6 | زمان بازدید : 0.54 

ابزار هدایت به بالای صفحه