قال الله عزوجل:چنانچه هیچ درختی بدون میوه کامل نیست،ایمان نیز بدون کنار گذاشتن کارهای حرام کامل نمیشود(علل الشرایع1/250)


  • تمدید مهلت ثبت نام اعتکاف ماه مبارک رمضان (ویژه خواهران)
    زمان ثبت نام اعتکاف ماه مبارک رمضان، ویژه خواهران (دانشجویان، اساتید و کارمندان) تا روز شنبه 29 اردیبهشت ماه تمدید شد.

اخبار > محسن جان عزیز من! ... جبروت مرگ را فقط با نگاهت به بازی گرفتی
 


شماره خبر : ٥٢٦٢٥٠                 تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٦                تعداد بازدید:611      

محسن جان عزیز من! ... جبروت مرگ را فقط با نگاهت به بازی گرفتی

دلنوشته‌ احمد یوسف‌زاده، نویسنده «آن بیست و سه نفر» خطاب به شهید محسن حججی

محسن جان! میدانم در آن لحظه که دشمن سیلی بر گوش‌ات می‌زند و لوله تفنگش را به سمت قلبت نشانه می‌رود، تمام زندگی و روزهای خوشش از جلو چشمت عبور می‌کند و امیدت از بازگشت به همه آن روزهای خوش نا امید می‌شود، دل به معبود ابدی می‌سپاری و سکوت می‌کنی تا صفیر گلوله دشت را پر کند و سینه‌ات به تیرهای مکرر دوخته بشود یا منتظر می‌مانی تا تیزی خنجر دشمن را در گودی قتلگاه بر گردنت احساس کنی.

کم پیدا می‌شوند مردانی که هیبت مرگ دلشان را در آن لحظه‌های دهشت بار نلرزاند. تو شیر شجاع نجف آباد از آن مردانی که جبروت مرگ را فقط با نگاهت به بازی گرفتی.

محسن جان عزیز من، از مرد چه می‌ماند جز مردانگی و شجاعت؟ این میراث گرانبها را تو نه تنها برای همشهریانت که برای همه ایرانیان و جهانیان به یادگار گذاشته‌ای.

محسن، ای ستبر سینه‌ استوار من، به غروب خون‌رنگ پشت سرت سوگند، به غبار برخواسته از رزم دلیرانه‌ات سوگند که نسل‌های آینده از آبشخور مردانگی‌ات جرعه‌نوش خواهند شد و هرگز اجازه نخواهند داد وطن عزیزمان کنام پلنگان و شیران یا حتی شغالان داعش شود.

ممنون که ما را و فرزندت را سرفراز کردی. ممنون که جهاد مردانه مدافعان حرم را به اسارتی زینبی و سپس به شهادتی حسینی تکمیل کردی. اینک باش در صف مردان بزرگی که نامشان به آب هفت دریا از صفحه پایداری این بوم کهن شسته نخواهد شد. باش تا روزی که در صور بدمند و تو به سوی معبودت بشتابی و مزد تحمل آن لحظه‌های پر خون و خنجر را بگیری.

منبع: خبرگزاری تسنیم

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 11905 | بازدید امروز : 94 | کل بازدید : 1983992 | بازدیدکنندگان آنلاين : 2 | زمان بازدید : 3.34 

ابزار هدایت به بالای صفحه