قال الله عزوجل:چنانچه هیچ درختی بدون میوه کامل نیست،ایمان نیز بدون کنار گذاشتن کارهای حرام کامل نمیشود(علل الشرایع1/250)


 • طرح جرعه ای از بیکران ویژه کارکنان واساتید دانشگاه علوم پزشکی برگزار میگردد.
  به همت واحد خواهران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، طرح جرعه ای از بیکران ویژه کارکنان واساتید دانشگاه علوم پزشکی برگزار میگردد.

 • ثبت نام عتبات دانشگاهیان آغاز شد .
  ثبت نام عتبات دانشگاهیان از امروز ۲۵آذر ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir آغاز شد.

 • برگزاری جلسات پرسش و پاسخ "فرصتی برای گفتن نگفته هایت "
  جلسات پرسش و پاسخ با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر عارفی دوشنبه اول هرماه ساعت 19:30در نمازخانه خوابگاه دخترانه بوستان2برگزار می گردد.

 • برگزاری"طرح کتابخوانی آشتی با کتاب "
  "طرح کتابخوانی آشتی با کتاب "هر هفته با حضور خانم خالقی (نماینده مقر کتاب قم )در خوابگاههای دخترانه برگزار می گردد.

 • "برگزاری مسابقه کتابخوانی راز یک فریب "
  مسابقه کتاب خوانی راز یک فریب "به قلم استاد یوسف غلامی " ویژه دانشجویان جدید الورود دختر برگزار می گردد.

اخبار > انقلاب اسلامی انحصار لیبرالیسم و کمونیسم را در هم شکست
 


شماره خبر : ٥١٥٧٧٧                 تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٥                تعداد بازدید:454      

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه گفت:

انقلاب اسلامی انحصار لیبرالیسم و کمونیسم را در هم شکست

دكتر عارفي ضمن بيان بیان عظمت و دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت:دنیا هرگز گمان نمی کرد که تفکر دیگری بتواند در کنار لیبرالیسم و کمونیسم قد علم كند و این انحصار را در هم شکند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي كرمان،حجت الاسلام و المسلمین عارفی در جمع مسئولین و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کرمان ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی به بیان عظمت و دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت.

دکتر عارفی در این گردهمایی گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی دو تفکر لبرالیسم و کمونیسم شرق و غرب عالم را احاطه کرده و حتی مذهبیون و رهبران مذهبی جهان این سلطه را پذیرفته بودند.

وی با اشاره به اینکه بلوک شرق و غرب سلطه خود بر جهان را انحصاری می پنداشت افزود: دنیا هرگز گمان نمی کرد که تفکر دیگری بتواند در کنار لیبرالیسم و کمونیسم قد علم كند و این انحصار را در هم شکند. تا اینکه امام راحل تفکر نه شرقی ، نه غربی، جمهوری اسلامی را با اقتدار کامل در ایران حاکم کرد.

در ادامه مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان برای بیان دست آوردهای انقلاب اسلامی به مقاله فهوی حسین روزنامه نگار مصری اشاره کرد و گفت: فهوی حسین در یک مقاله مفصل در مقام مقایسه مصر و ایران مینویسد که مصر و ایران قبل از پیروزی انقلاب در یک سطح بودند.

دکتر عارفی ادامه داد: این روزنامه نگار مصری در مقایسه شرایط فعلی دو کشور می نویسد:« امروز ایران از یک قدرت منطقه ای به یک قدرت جهانی تبدیل شده که هیچ مشکلی در سطح منطقه و جهان بدون جلب نظر ایران قابل حل نیست و کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا 64 بار عبارت ایران را در مناظره تلوزیونی خود بکار میبرند.

 گویی حریفی جز ایران در سطح جهان ندارند و دیگر اینکه ایرانی ها در تمام علوم استراتژیک، از هسته ای تا فضایی و تا نانو و شبیه سازی و پزشکی جز ده کشور برتر جهان میباشند و در صنایع موشکی چهارمین قدرت دنیا و از نظر دقت و سرعت موشکهایش شاید اولین کشور دنیاست . و در منطقه جزیره امن و ثبات است و ما علیرغم حمایت آمریکا و اخذ کمک های سالیانه دغدغه تهیه یک وعده قرص نان برای اکثر مردم مان داریم »

حجت الاسلام و المسلمین عارفی با توجه به نظر فهوی حسین دلیل این تفاوت را تفاوت در دو رویکرد مبارزه و سازش دانست و افزود: اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون انقلاب و خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.

 دکتر عارفی ایران اسلامی رایک قدرت فرامنطقه ای خواند که مستکبرین جهان به این مهم بارها اعتراف کرده اند.

گفتنی است در این مراسم که در جوار مزار شهید ادیبی برگزار شد، میثاق نامه شهید قرائت و مزار شهید حمید ادیبی با حضور اعضای خانواده وی و پرسنل دانشگاه  غبار روبی و عطر افشانی شد.

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 99733 | بازدید امروز : 11 | کل بازدید : 1634994 | بازدیدکنندگان آنلاين : 5 | زمان بازدید : 0.65 

ابزار هدایت به بالای صفحه