امام علی(علیه السلام): المَسئولُ حُرٌّ حَتَّی یَعِدَ _______ آن که از او چیزی خواسته اند تا وعده نداده آزاد است.__ ( نهج البلاغه حکت 336 )


  • ثبت نام هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان آغاز شد
    ثبت نام دانشگاهیان سراسر کشور در ۵ گروه، شامل اساتید،دانشجویان متاهل،دانشجویان دختر،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه ها آغاز شد.

  • آموزش رایگان و جذب خبرنگار و عکاس خبری
    دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان با همکاری فرهنگسرای باران و با هدف جذب خبرنگار از بین دانشجویان اقدام به برگزاری دوره آموزش رایگان خبرنگاری می نماید.

اخبار > دانشگاه علوم پزشکی در بین مراکز هم اندیشی استان کرمان حائز رتبه اول گشت
 


شماره خبر : ٥٢٢٤٨٤                 تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦                تعداد بازدید:167      

مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه

دانشگاه علوم پزشکی در بین مراکز هم اندیشی استان کرمان حائز رتبه اول گشت

مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی کرمان در سال 95 به عنوان بهترین مرکز هم اندیشی استان انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان، در ارزشیابی بعمل آمده توسط مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاههای کشور، دانشگاه علوم پزشکی کرمان از جهت مدیریت اجرای دوره های آموزشی طرح ضیافت اندیشه و برنامه های هم اندیشی در سال 1395،حائز رتبه اول در استان کرمان و از دانشگاههای برتر کشوری گردیده است.

مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان فعالیت خود را از سال 1380 در دانشگاههای کشور آغاز نمود. این مرکز در دانشگاه علوم پزشکی کرمان به همت آقای سعید گنجوی کارشناس دفتر نهاد رهبری موفق به برگزاری بیش از 11 نشست هم اندیشی اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشکده ها و بیمارستانهای تابعه با حضور اساتید و مدرسین برتر کشوری و مسئول نهاد رهبری و همچنین برگزاری سه دوره آموزشی طرح ضیافت اندیشه اساتید در سال 95 بوده است که یکی از این دوره ها با حضور اساتید دانشگاه در کربلای معلی برگزار شد.

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 67062 | بازدید امروز : 26 | کل بازدید : 1392575 | بازدیدکنندگان آنلاين : 4 | زمان بازدید : 0.67 

ابزار هدایت به بالای صفحه