قال الله عزوجل:چنانچه هیچ درختی بدون میوه کامل نیست،ایمان نیز بدون کنار گذاشتن کارهای حرام کامل نمیشود(علل الشرایع1/250)


  • تمدید مهلت ثبت نام اعتکاف ماه مبارک رمضان (ویژه خواهران)
    زمان ثبت نام اعتکاف ماه مبارک رمضان، ویژه خواهران (دانشجویان، اساتید و کارمندان) تا روز شنبه 29 اردیبهشت ماه تمدید شد.

اخبار > باید به تثبیت دولت اسلامی برسیم
 


شماره خبر : ٥٢١٦٨٩                 تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٦                تعداد بازدید:340      

مسؤول دفتر نهاد رهبري در دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان:

باید به تثبیت دولت اسلامی برسیم

مسؤول دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان گفت: ما باید به تثبیت دولت اسلامی هم برسیم که این غیر از نظام اسلامی است.

حجت‌الاسلام علی عارفی در همایش فرماندهان ارتش در قرارگاه جنوب‌شرق کشور در کرمان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران زمان تثبیت را پشت سر گذاشته است و نه در دورن تثبیت را ایجاد کرده بلکه شعاع تثبیتش را در اطراف پراکنده کرده است.

مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان بیان کرد: امروز برخورد نظامی با کشوری تثبیت شده و نظام سیاسی تثبیت شده در یک نقطه جهان مطرح نیست ما باید به تثبیت دولت اسلامی هم برسیم که این غیر از نظام اسلامی است شاید بتوان ادعا کرد تا امروز دولت اسلامی به معنای خاص خودش اتفاق نیفتاده است.

وی عنوان کرد: دولت اسلامی تعریف دارد و ضرورت دارد شاخصه‌های انقلابی‌گری تثبیت کننده دولت اسلامی باشد و تاکنون بعضی‌ شاخصه‌ها وجود داشته و خدمات زیاد بوده و نباید کاری کرد که کارکرد انقلاب سیاه‌نمایی شود چراکه بعضی انتقادگران و سودجویان نظام پهلوی را تطهیر می‌کنند.

عارفی با بیان اینکه اکثریت مسؤولان ما پاکدست هستند و اکثریت خادم هستند و برای نظام کار شده است، عنوان کرد: قبل از انقلاب یک ارتشبد، دریادار و خلبان ما حق نگاه کردن حتی در تکنیک‌های خارجی‌ها را نداشت، اما امروز ارتش تاج سر اسلام است و در جایگاه مالک اشتر نشسته است.

مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان تصریح کرد: جمهوری اسلامی در منطقه و جهان به عنوان یک قدرت  تثبیت شده است، قدرت نظامی ما مانع از حمله دشمنان اسلام به ایران است و اینکه بگوییم صرفا نوع برخورد ما و رایزنی‌های دیپلماسی ما مانع حمله به جمهوری اسلامی شده این غلط است.

وی با  بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس امنیت ایران را تثبیت کرده است، تصریح کرد: بیش از 100 هزار شهید انقلاب را تثبیت کرده و قدرت انقلاب را بالا برده است، پیشرفت قدرت دفاعی و نظامی ما در نرم‌افزاری و سخت افزاری و فکر و اندیشه یک نظامی و در جهت وسایل پیشرفته به‌دلیل نظامی مانع از حمله دشمن به جمهوی اسلامی است.

عارفی با تأکید بر اینکه دوگانگی و دوقطبی‌کردن مطلوب نیست، ادامه داد: ده‌ها سند معتبر داریم که آمریکا توان حمله به ایران را ندارد و امروز نیروهای نظامی اعم از ارتش و سپاه و بسیج فکر و اندیشه ولایی دارند که تا آخرین قطره خون می‌جنگندند.

مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان خاطرنشان کرد: ما یک فکر و اندیشه انقلابی داریم که می‌گوییم اگر خوب بجنگیم، اسلام پیروز است لذا ارتش باکیفیتی مثل ارتش ایران و اسلام پیدا نمی‌شود.

وی با بیان اینکه اتاق فکر اروپا و آمریکا در رژیم صهیونیستی است، بیان داشت: آمریکا می‌داند که از هر کجا بخواهد یک راکت به طرف ایران شلیک کند روی دریا فقط آتش سرخ می‌شود و یک پرنده هم از منطقه زنده بیرون نمی‌رود. 

عارفی اظهار کرد: امروز دنیا می‌داند که با یک کشور درگیر نیست بلکه با یک اندیشه روبه‌رو است، آنها آمدند ایران را محاصره و تنبیه کنند، اما اندیشه دینی و سیاسی ما در دنیا ریشه کرده است.

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 77743 | بازدید امروز : 128 | کل بازدید : 1663949 | بازدیدکنندگان آنلاين : 4 | زمان بازدید : 0.52 

ابزار هدایت به بالای صفحه