قال الله عزوجل:چنانچه هیچ درختی بدون میوه کامل نیست،ایمان نیز بدون کنار گذاشتن کارهای حرام کامل نمیشود(علل الشرایع1/250)


  • تمدید مهلت ثبت نام اعتکاف ماه مبارک رمضان (ویژه خواهران)
    زمان ثبت نام اعتکاف ماه مبارک رمضان، ویژه خواهران (دانشجویان، اساتید و کارمندان) تا روز شنبه 29 اردیبهشت ماه تمدید شد.

اخبار > وظیفه ما در دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دفاع از حقوق استاد، دانشجو و کارمند است.
 


شماره خبر : ٥٠٩٧٦١                 تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٦ آذر ١٣٩٥                تعداد بازدید:800      

نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشکده پیرا پزشکی برگزار شد

وظیفه ما در دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دفاع از حقوق استاد، دانشجو و کارمند است.

حجت الاسلام و المسلیمن دکترعارفی در نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشکده پیراپزشکی ضمن بیان اهمیت رشته های پیراپزشکی در فرایند درمان به نقش دفتر نهاد در حمایت از اساتید و دانشجویان اشاره کرد و افزود: «وظیفه ما در دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دفاع از حقوق استاد، دانشجو و کارمند است.»

به گزارش روابط عمومي دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي كرمان، نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان 15 آذر با حضور اساتید و اعضای هیئت علمی و ریاست دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

درابتدای این نشست که با موضوع تاریخ اسلام برگزار شد؛ دکتر مرادی ریاست دانشکده ضمن خوش آمد گویی به حضار به بیان برخی مشکلات پرداخت و گفت: دانشکده پیراپزشکی اولین دانشکده ای است که در استان کرمان مجوز فعالیت گرفته و شروع به کار کرده است و راه اندازی این دانشکده مقدمه و پایه ای برای راه اندازی دانشکده پزشکی بوده است.


وی با اشاره به کارآفرین بودن رشته های این دانشکده افزود: در سال های گذشته توجه چندانی به این دانشکده نمی شد که خوشبختانه در سالهای اخیر این روند تغییر کرده است اما هنوز تا شرایط مطلوب فاصله داریم.

ایشان نداشتن فضای فیزیکی مستقل و منسجم برای تشکیل کلاسها و برگزاری جلسلات را یکی از عمده ترین مشکلات این دانشکده دانست.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر عارفی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ضمن تایید گفته های دکتر مرادی بیان داشت که حتما توجه ویژه ای به این دانشکده خواهد شد.

همچنین ایشان رشته های پیراپزشکی را یکی از مراحل اصلی فرایند درمان دانست.


مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نقش این نهاد را حمایت و دفاع از حیثیت و حقوق اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه دانست.

حجت الاسلام و المسلمین عارفی در ادامه با پرداختن به موضوع تاریخ اسلام دو عامل  ناسیونالیسم و صهیونیسم را عمده ترین مشکلات اسلام برشمرد و افزود: این دو عامل که امروز به شدت گرفتار آن هستیم تاثیرات عجیبی در روند تاریخ اسلام و حکومت اسلام داشته است.

در پایان از طرف دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان، کتاب «عباس دست طلا» به رسم یادبود و قدردانی به اساتید محترم اهداء گردید.


 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 77736 | بازدید امروز : 108 | کل بازدید : 1663929 | بازدیدکنندگان آنلاين : 4 | زمان بازدید : 0.56 

ابزار هدایت به بالای صفحه