امام علی(علیه السلام): المَسئولُ حُرٌّ حَتَّی یَعِدَ _______ آن که از او چیزی خواسته اند تا وعده نداده آزاد است.__ ( نهج البلاغه حکت 336 )


  • ثبت نام هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان آغاز شد
    ثبت نام دانشگاهیان سراسر کشور در ۵ گروه، شامل اساتید،دانشجویان متاهل،دانشجویان دختر،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه ها آغاز شد.

  • آموزش رایگان و جذب خبرنگار و عکاس خبری
    دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان با همکاری فرهنگسرای باران و با هدف جذب خبرنگار از بین دانشجویان اقدام به برگزاری دوره آموزش رایگان خبرنگاری می نماید.

اخبار شورای مشورتی
 
به مهمت دفتر نهاد رهبری برگزار شد:
نشست هم اندیشی مسئولین نهاد با فعالین فرهنگی
دو شنبه هشتم خرداد نشست هم اندیشی دفتر نهادنمايندگي مقام رهبری در دانشگاه علوم پزشكي كرمان با کانونها و تشکلهای دانشجویی با حضور دكتر عارفي مسئول نهاد رهبري، دكتر باروني معاون فرهنگي دانشگاه و ديگر مسئولين فرهنگي و دانشجويي و با هدف بررسی وضعیت فرهنگی دانشگاه و تعامل مسئولین نهاد رهبری با فعالین فرهنگی در محل خانه دانشگاه برگزار شد.
سه شنبه ٩ خرداد ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>

نشست هم اندیشی مسئول نهاد رهبری با فعالین فرهنگی
دوشنبه هشتم خرداد نشست هم اندیشی دفتر نهاد رهبری با کانونها و تشکلهای دانشجویی همراه با ضیافت افطار با هدف بررسی وضعیت فرهنگی دانشگاه و تعامل مسئولین نهاد رهبری با فعالین فرهنگی در محل خانه دانشگاه برگزار می شود.
يکشنبه ٧ خرداد ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>

جلسه شورای مشورتی دانشجویی دفتر نهاد رهبری دانشگاه برگزار شد.
جلسه شورای مشورتی دانشجویی با هدف بررسی علل مشکلات فرهنگی موجود دانشگاه عصر دیروز دوشنبه در محل سالن آموزش سلامت دانشگاه برگزار شد.
سه شنبه ١٢ آبان ١٣٩٤ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2237 | بازدید امروز : 27 | کل بازدید : 1423327 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0.34 

ابزار هدایت به بالای صفحه